Technologia Smart Home

Pojęcie smart living jest znane 44 procentom Polaków. Częściej są to kobiety oraz osoby w wieku od 25 do 34 lat, mieszkańcy dużych miast. Smart living rozumiany jest jako skupianie się na tym, co robimy dobrze i korzystanie z usług zewnętrznych ułatwiających codzienne obowiązki i poprawiających komfort życia. Smart living to życie w otoczeniu nowoczesnych technologii i w zgodzie z własnym rytmem.

Dlatego projektując systemy rekuperacyjne Airgonomy postawiliśmy na zaawansowane technologie aby jakość powietrza w Twoim domu był zapewniona bez tracenia czasu na ręczne konfigurowanie i ciągłe regulowanie pracy systemu. Wyposażyliśmy central rekuperacyjne Airgonomy w ponad dwadzieścia czujników i siłowników. Procesor czuwający nad pracą systemu to jednostka o bardzo dużej mocy obliczeniowej, aby algorytmy optymalizacyjne działały sprawnie i pewnie.

Obsługa podstawowych parametrów realizowana jest poprzez aplikację mobilną na Twoim telefonie lub poprzez intuicyjny panel dotykowy zainstalowany w domu.