Komfort

Definicja Encyklopedia PWN:
1. «ogół warunków zewnętrznych zapewniających człowiekowi wygodę, odznaczających się dostatkiem i elegancją»
2. «stan zaspokojenia potrzeb fizycznych i psychicznych oraz braku kłopotów»

Komfort Airgonomy:
Dla wielu firm komfort to parametr produktu. Dla nas komfort to Misja.  Wpisujemy komfort we wszystkie nasze relacje, procesy, produkty i usługi. Uruchomienie i użytkowanie naszych central przez szczęśliwych użytkowników to zwieńczenie dzieła. Dla nas komfort to: warunki w jakich pracują nasi pracownicy (szczęśliwe kurki noszą zdrowe jajka 🙂 , wybór dostawców, strategia dystrybucyjna, edukacja, warunki pracy instalatora (wiedza, montaż, regulacja) i na końcu najważniejsze – wieloletni komfort użytkowników.

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Znakiem rozpoznawczym naszych urządzeń jest doskonała jakość powietrza dostarczanego do pomieszczeń, w których ludzie spędzają większość życia.

Ekologia to priorytet. Nasze urządzenia dbają o powietrze swoich właścicieli, a nasza firma dba o powietrze naszej planety. Flota samochodowa, proces projektowania i produkcji, dystrybucja to wszystko jest świadomie konfigurowane tak by minimalnie obciążyć naturalne środowisko. Wentylatory w naszych urządzeniach pochodzą z fabryki, która w procesie produkcji używa 90% energii ze źródeł odnawialnych.

Oszczędzanie jest teraz łatwiejsze. Jak ustawić wentylację mechaniczną? Czy właściwy jest pierwszy bieg czy trzeci? Harmonogram tygodniowy…, o której wrócę jutro do domu, czy w sobotę śpimy do ósmej czy do dwunastej…?  Urządzenia Airgonomy wiedzą ile powietrza potrzebuje Twoja rodzina, Twoi pracownicy lub przyjaciele. Zapewnią komfort klimatyczny dokładnie wtedy kiedy oczekują tego użytkownicy, oszczędzają energię w sposób niekonwencjonalny, inny niż konkurencja. Przepraszam, złe słowo, my nie konkurujemy chętnie współpracujemy z firmami z branży, dzielimy się swoim doświadczeniem.